מעסיקים

היחידה פועלת במסגרת לשכת דיקן הסטודנטים כמרכז קריירה, ופועלת לחזק את החיבור בין האקדמיה לשוק העבודה ולעודד פרויקטים משותפים עם ארגונים וחברות בכל רחבי הארץ, כמו גם לתת מגוון רחב של פתרונות תעסוקתיים למעסיקים המבקשים לאתר מועמדים איכותיים מהטכניון.

היחידה מעמידה לרשותכם המעסיקים מגוון אפשרויות לקיום פעילויות משותפות וקבלת שירותים שונים.

השתתפות בירידי תעסוקה טכנולוגיים

מידי שנה היחידה עורכת שני ירידי תעסוקה טכנולוגיים, המהווים מפגש ישיר בין סטודנטים ובוגרים, לבין חברות המייצגות את ענפי התעשייה והפיתוח במשק הישראלי. אנא התעדכנו באתר היחידה אודות מועדי הירידים והירשמו בהקדם. מועד יריד תעסוקה טכנולוגי תשפ"ד: 19.6.24

קיום יום זרקור

אנו מזמינים את נציגי חברתכם לקמפוס הטכניון, לקיום יום זרקור, בו תוכלו לגייס לשורותיכם את מיטב הסטודנטים והבוגרים. במסגרת יום הזרקור תוכלו לערוך הרצאה בה תחשפו את הסטודנטים ובוגרי הטכניון לפעילות החברה שלכם, לערוך ראיונות עבודה קצרים ולעניין אותם במשרות פתוחות בחברתכם.

סיור סטודנטים בחברות ומפעלים מהתעשייה

היחידה שמחה לשתף פעולה בארגון סיורים מודרכים למפעלים וחברות הייטק. בפעילות מבורכת זו, לסטודנטים יש הזדמנות לראות ולהבין מדוע כדאי להם לעבוד אצלכם וכיצד יראה יום עבודה בפועל.

פרסום משרות לסטודנטים ובוגרים

היחידה מרכזת ומעדכנת מאגר מידע של הצעות עבודה לסטודנטים ובוגרים. אנו מזמינים אתכם לפרסם באמצעותנו ללא עלות משרות פתוחות בחברתכם לסטודנטים ובוגרים מכלל מקצועות ההנדסה והמדעים.

הצעות עבודה לסטודנטים (החל מסמסטר 4 במסלול תלת שנתי והחל מסמסטר 6 במסלול ארבע שנתי) ובוגרים יש להעביר לזהר סגמן – רכזת הכוון קריירה ביחידה.

לתשומת לבכם, על המשרה לכלול: שם תפקיד, תיאור תפקיד, תיאור דרישות, מיקום וקהל יעד.

למידע ולשיתופי פעולה נוספים, נא לפנות לכתובת האימייל: מור סטפנסקי

דילוג לתוכן